KASTEN - Revitalizace panelových domů Neratovice

Svěřte nám zateplení fasády na Vašem domě. Vsaďte na jistotu

Provádíme komplexní rekonstrukce a revitalizace panelových domů. Zajišťujeme rekonstrukce střech, zateplení fasády, výměny a montáže oken a dveří a další stavební práce. Nabízíme také realizace pozemních staveb na klíč. Stavíme rodinné domy i průmyslové objekty. Působíme po celé České republice.

tel:
+420 315 688 230
fax:
+420 315 688 232
e-mail:
info@kasten.cz
web:
www.kasten.cz
facebook:
facebook.com/kasten.cz
googleplus:
plus.google.com/KASTEN
  • Větrná 145
  • Neratovice - Byškovice
  • 277 11
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Komplexní nabídka stavebních prací

Naše společnost vznikla v roce 1995. Provedeme téměř jakékoliv stavební práce. Rekonstrukce domu, bytu či firemního sídla? S námi to zvládnete na jedničku.Zajistíme rekonstrukce a revitalizace panelových domů i zděných budov, namontujeme nová okna a dveře a zateplíme a opravíme střešní pláště. Postavíme nízkoenergetický a ekologický dům Zkrátka se na nás můžete obrátit s jakoukoliv zakázkou – zateplením fasády počínaje, revitalizací panelových domů a komplexní realizací pozemních staveb konče. Doporučíme i vhodné financování rekonstrukce pro každý konkrétní stavební projekt.

Zateplení fasády pro vaši úsporu

Zateplení fasády je dnes oblíbeným způsobem, jak šetřit náklady na vytápění. Díky programu Zelená úsporám navíc ušetříte více, než kdy jindy. Naše společnost zajistí pomocí moderních izolačních technologií odolnost vaší budovy vůči vnějším vlivům a prodlouží její životnost. Novou fasádu vybudujeme v rámci revitalizace domů i jako samostatnou zakázku.

Pokud se chcete zbavit neustálých poruch a potíží ve vašem objektu, řešte je s naší pomocí komplexně! Rekonstrukce a revitalizace panelových domů je investice, která zajistí váš komfort a především dlouhodobé zlepšení stavu vaší budovy. Napomůže k němu například i takové zateplení stropu.

Realizace pozemních staveb

Naše nabídka komplexní realizace pozemních staveb zahrnuje nejen rodinné či bytové domy. Přijímáme také zakázky na výstavbu staveb občanské vybavenosti – škol a školek, zdravotních či sociálních zařízení. Pustíme se také do výstavby průmyslových objektů. Spolupracujeme i na developerských projektech – jako generální dodavatel, investor i developer.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.